Tüm dünyaya %99,9 inbox garantisi - Tek seferde milyonlarca eposta atabilme - Mailbox Sınırı yok !

Benzersiz Kurumsal Eposta Sunucusu

Yüksek eposta trafiği olan firmalar için Türkiyede alternatifi olmayan %40 kendi yazılımlarımızla desteklenmiş tamamen özel olarak hazırlanmış eposta sorunlarını %0.01: oranda minimuma düşürülmüş Profesyonel Kurumsal Mail Sunucusu:

  • Fiziksel sunucu satınalmanıza gerek yok
  • Sistemler için gerekli yazılımlara lisans ödemek zorunda değilsiniz
  • Uzman bir Bilişim uzmanı kiralamanıza gerek yok
  • Kurulum ve konfigrasyonlar için ücret ödemenize gerek yok
  • Profesyonel Anti Spam Ücreti Ödemenize gerek yok
  • Aylık Eposta Raporu
  • İstediğiniz kadar genişletebilme

Benzersiz Özellikler

Kaynaklar Sadece Size Ait

Yüksek kaynaklara sahip SSD diskler üzerine kurulmuş özel yazılımlar ile yüksek performansa sahip firma eposta sistemidir.

%99,9 İnbox Garantisi

Dünyanın tüm ülkelerine prestijli 4 farklı kıtada konumlandırılmış eposta sunucuları sayesinde epostalarınız spam klasörüne girmez. %0.01 lik hataya karşılık gitmeyen epostanızın neden gitmediği ve çözümü için ilgilenen %100 ulaşması için uzman bilişim uzmanı.

Profesyönel Anti Spam

Kendi geliştirdiğimiz Profesyonel Anti Spam Sunucuları üzerinden spam, kötü amaçlı yazılımları filtreleyerek %99 oranında başarı ile temiz eposta kullanımını sağlıyoruz.

Satlik Sınırları Unutun

Saatlik sınırlar ile kara listeye girme sorunları olmadan aynı anda dilerseniz milyonlarca epostayı tekseferde gönderebilme imkanı olan Türkiyede tek Firmalar için özel hazırlanmış Kurumsal Eposta Sistemi.

Epostaları Silmeyin

Epostalarınızı silmenize gerek yok, mail box sınırı yok, epostalarınızı aldığınız disk oranı kadar dilediğiniz gibi saklayabilirsiniz arşivleyebilirsiniz.

Görevlendirilmiş Bilişim Uzmanı

Firmanız için özel atanmış bilişim uzmanı eposta servislerinin kurulumunu, yapılandırılmasını, herhangi bir hatada tam bilgi almanızı ve hiç bir aksaklık yaşamamanız için ayarlanmış firmanız bünyesinde uzaktan veya yerinde çalışan bilişim uzmanı.

Firmalara Kurumsal Eposta hakkında Bilgiler

Bunları Biliyormuydunuz

Gelin karşılaştırma yapalım, artıları ve eksileriyle eposta sistemleri nasıl çalışır, nasıl bir süreçten bize ulaşır.

Daha Fazla Oku

Kurumsal Eposta Nedir

Firmalar eposta trafiği arttığında,  gitmeyen epostaları olduğunda veya daha fazlası sorunlarda neden kurumsal eposta hizmetlerini tercih ederler.

Daha Fazla Oku

Eposta Alyapınız Nedir

Altyapımız, hangi uygulamalardan geçerek bir eposta nasıl gönderdiğiniz eposta hesabına ulaşlıyor.

daha fazla oku

İhtiyacınız olanı Seçin

Kurumsal Hosting Hizmetlerimizden size uygun olan paketi seçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz paketlerimizin üzerinde ihtiyaçlarınız için size özel olarak yapılandırabileceğimiz ek hizmetleri satınalabilirsiniz.

Alan Adı Ram Cpu SSD Disk Aylık Trafik Eposta Hesabı Mysql Eposta Gönderim Inode
Ücret
Kurusal 1 1 2 1 2 gb 50 gb Sınırsız 30 1000 / Ay 100 bin 6 $ / Ay
Kurusal 2 3 4 2 5 gb 100 gb Sınırsız 30 2500 / Ay 150 bin 15 $ / Ay
Kurusal 3 5 4 2 10 gb 200 gb Sınırsız 30 4500 / Ay 250 bin 37 $ / Ay
Kurusal 4 Sınırsız 4 4 30 gb 500 gb Sınırsız 30 12000 / Ay 500 bin 73 $ / Ay
Kurusal 5
Sınırsız 5 5 150 gb 500 gb Sınırsız 30 20000 / Ay 1 m 115 $ / Ay
Mail Box Sınırı Yok
Mail Arşivleme Anti Spam
Antivirus & Malvare
Saatlik Sınır Yok
Aylık Raporlama
Toplu Mesaj Atabilme

Ek Hizmetler

2.500 12.500 25.000 125.000 300.000 500.000 +
Adet ePosta gönderimi Adet ePosta gönderimi Adet ePosta gönderimi Adet ePosta gönderimi Adet ePosta gönderimi Adet ePosta gönderimi
6 $ 20 $ 26 $ 120 $ 250 $ Fiyat İsteyiniz
5 gb
10 gb ssd 50 gb ssd 250 gb ssd 1 tb ssd 5 tb+
SSD Saklama Alanı SSD Saklama Alanı SSD Saklama Alanı SSD Saklama Alanı SSD Saklama Alanı SSD Saklama Alanı
7 $ 12 $ 49 $ 120 $ 299 $ Fiyat İsteyiniz
Ram
CPU Paylaşımlı CPU Paylaşımsız
Ek Trafik
Özel Koruma İp
1 GB 1 CPU 1 CPU 500 GB Antispam Sunucu Size Özel Size Özel İp Adresi
4 $ 11 $ 99 $ 20 $ 350 $ 3 $

Bir epostanın alıcının posta kutusuna sağlıklı birşekilde ulaşması için gönderen firmanın prestijinin güvenilirliğinin yüksek olması gerekir belkide şaşırıcaksınız ama Gsuit gibi servislerin çok sık kara liste firmalarının listelerine girdiğini biliyormusun, bu firmalar genellikle zorbalık yöntemi ile alıcının firmasına ya sev ya tertket usulu bir güvenli listesine al beni diyorlar. Bunun dışındaki milyonlarca firmanın ipleri düşük güvenilirlik veya altyapılarındaki eksiklikler nedeniyle kullanıcılarına sürekli aksaklıklar yaşatmakta bu nedenle birçok kısıtlama getirmekteler. 10 yılı aşkın süredir 4 kıta, 6 farklı sunucu, yüzlerce ip, en iyi konfigrasyon ve yazılımlarımız ve büyük ölçekli firmalara verdiğimiz hizmet, güvenilirliğimizi arttırdı ve dünya genelindeki sunucularda ip adreslerimiz güvenilir kategorisine ulaştı.

Bu konuda çok iddalıyız herhangi bir sorun, soru vb. aklınıza takılan her konuda şeffaf ve gerçek desteği sunuyoruz. Yaşadığınız sorun hakkında çözüm, öneri ve gerçek bilgiyi kolaylıkla alabilirsiniz.

Şirket içi mesajlaşmalar gönderim adetlerini etkilemez hiçbir sınırı yoktur sayısız gönderebilirsiniz.

Kurumsal Anti Spam sistemimiz bir bölümünün yazılımcılarımız tarafından kendi geliştirdiğimiz yazılımlar ile Tam Profesyonel Anti Spam hizmetidir. gönderimde 4 farklı sunucu sisteminden alımda 2 farklı sunucu sisteminden ve binlerce prosses uygulanarak süzülür ve sürekli güncellenerek datalar günden güne güvenliğiniz ve sağlıklı bir eposta kutusu deneyimi yaşamanız için büyür.

Milyonlarca epostayı arzu ettiğiniz alan kadarınca saklayabilirsiniz bu sayede eposta arşivleme hizmetleri için ek bir maliyet ödemezsiniz.

Gönderdiğiniz içerik herhangi zararlı ve rahatsız edici bir içerik değilse tek seferde dilediğiniz kadar adrese eposta atabilirsiniz. Burada bizim beklentimiz epostanızın alıcılara zarar verici veya rahatsız edici bir içerik olmamasıdır. Böyle bir durumda filtrelerimiz bunu algılar ve mesajlarınızı durdurur ardından biz size ulaşırız ve mesajınızın içeriğindeki sorunları size bildiririz. bu sorunları giderdikten sonra dilediğniz kadar epostayı toplu birşekilde atabilirsiniz.

Saatlik eposta gönderim sınırı yoktur. Dilerseniz tek seferde birden fazla kişiye binlerce eposta gönderebilirsiniz.

web sitenizi alıyoruz, bize taşıyoruz beyenmezseniz aldığımız gibi geri bırakıyoruz. 15 gün boyunca test edip emin olabilmeniz için önce öde sonra para iadesi olmadan test imkanı sunuyoruz.

Hayır, yalnız eposta hizmetimizi kullanabilirsiniz, fakat hosting almadığınızda epostalarınızı saklayabilmeniz için bir alana ihtiyacınız olacak bunun için dilediğiniz kadar alan ve eposta adeti satın alarak sadece eposta hizmetini kullanabilirsiniz.

her ayın başında, 500 epostadan fazla dış mail gönderimi yaptıysanız hangi adreslerinizden kaç adet eposta attığınız ve tüm dış eposta trafiğiniz kimden, kime hangi tarih ve zamanda atıldığı bilgisini eposta olarak alırsınız. bu sayede arşiv sunucusu mailiyetinden kurtulur, raporlama, takip ve analiz imkanını eldeetmiş olursunuz.