Linux Kurumsal Web Hosting Paketleri

Sirketlerin kendi sunucularını kurup, lisans, yönetim, bilişim uzmanı, eposta güvenliği ve kararlılığı, güncellemeler, güvenlik ve dahası ile vakit kaybetmelerine gerek yok VPS ( Virtual Private Server) olarak size atanan kaynakları özgürce kullanabildiğiniz size ait VPS hosting. Detaylarına bakın ve avantajları ile benzersiz fiyat performans özelliklerini mukayese edin. Linux Kurumsal Hosting.

 

Alan Adı

Ram

Cpu

Disk

Trafik

Eposta

MySql

İp Adresi Firma Adına

Alan Adı com-net

Fiyat

 
Kurumsal 1

1

1

1
Ayrılmış

5 GB
NVMe SSD

500 GB

20

1

Opsiyonel

42 TL/Ay

blank

Kurumsal 2

1

2

2
Ayrılmış

10 GB
NVMe SSD

500 GB

50

1

Opsiyonel

62TL/Ay

blank

Kurumsal 3

2

2

2
Ayrılmış

20 GB
NVMe SSD

500 GB

100

2

Opsiyonel

Ücretsiz

80TL/Ay

blank

Kurumsal 4

3

3

3
Ayrılmış

50 GB
NVMe SSD

Sınırsız

200

3

Private İp Adresi

Ücretsiz

249TL/Ay

blank

Kurumsal 5

5

4

4
Ayrılmış

75 GB
NVMe SSD

Sınırsız

300

4

Private İp Adresi

Ücretsiz

449 TL/Ay

blank

Kurumsal 6

10

6

5
Ayrılmış

100 GB
NVMe SSD

Sınırsız

Sınırsız

5

Private İp Adresi

Ücretsiz

1250 TL/Ay

blank

Kurumsal Hosting Avantajlarımızın Benzeri Yok !

blank Kurumsal Anti Spam

İleri seviye spam ve virüs koruması. İsterseniz şirketinize gelen tüm epostaları canlı olarak izleyebilir. istatistik tutabilir ve posta kutunuza düşmeden engelleyebilirsiniz. 7+ milyon zararlı yazılım db ye sahibiz.

Detaylar >>

blank Görülmemiş Destek

Firmanızda çalışan bir bilişim uzmanı gibi çalışan destek ekibimiz ile, eposta adreslerinizi ceptelefonunuza kurarız firmanızın güvenliğini kontrol ederiz, çözüm üretiriz siz işinize odaklanın diye.

Detaylar >>

blank Yüksek Gönderim Eposta

İp adreslerimiz ve konfigrasyonlarımız en iyisidir internette güvenilirliğimiz yüksektir. Size sağlayacağımız altyapı ve yönlendirmeler ile %99,9 inbox a giren güvenilen yüksek hacmi olan eposta itibarı.

Detaylar >>

       blank İleri Seviye Güvenlik

Waf , Ddos, botnet , layer 4 seviyesi koruma, gelişmiş virüs malware  koruması, ve koruma konusunda destek, hepsi için ayrıca ödeme planlarına gerek kalmadan şirketinizin tüm koruması bir sistemde. Başka birşey kaldımı ?

Detaylar >>

       blank Haftalık Yedekleme

Verileriniz haftalık olarak düzenli yedeklenir, 2 farklı sunucuya istediğiniz zaman yedeğinizi geri yükleriz yedekleme ve geri yükleme için ayrıca ücretler ödemeyi unutun geri yükleme için bize söylemeniz yeterli.

Detaylar >>

       blank Giden Eposta Koruması

İp adresiniz var ve black liste girmişsiniz bunu unutun. Firmanızın itibarını korumak için elimizden geleni yaparız. Giden epostalarınızın alıcılara temiz ve güvenli ulaşmasını sağlar eposta tırafiğinizin aksamasını önleriz.

Detaylar >>

blank Özel İp Adresi

Şirketinize atanmış web sitenizin seo kalitesini artıran ve eposta kalitenizi yükselten sadece size ait ip adresi. Bu sayede alan adınızın dışında ip adresinizde firmanızın kimliğini belirleyecek.

Detaylar >>

blank SSL Sertifikası

Ücretsiz sınırsız SSL sertifikasına sahip olursunuz. Web sitenize ssl sertifikanızı tanıtmak veya uyumlu hale getirmekte zorlanıyorsanız bize söyleyin yeter destek ekibimiz sizin yerinize yapar.

Detaylar >>

blank Atanmış Cpu

30, 90 saniyede dondurulan hesaplar, kullancı başına hesap edilen hostingler hepsini unutun şirketinize atanmış cpu ile sınırları siz belirleyin milyonlara hizmet verin ayrıca sunucu kiralamanıza gerek kalmadan.

Detaylar >>

Şirketinizin E Posta trafiğinde sorunlarmı yaşıyorsunuz ? Size bir teklifimiz var Kurumsal Hosting paketlerimizden alın %99,9 inbox garantili, sorunsuz, sınırları olmayan bir deneyim sunalım.

Kurumsal Web farklı bakış açısı sunar dedicated sunucu kiralamış gibi kaynak atar ve kurumsal hosting hizmetlerinde benzeri yoktur

Kurumsal Hosting VPS

Belli saatlerde yavaşlayan, anlamadığınız kaynak sınırları olan, epostaları gitmeyen veya sorunlar yaşanan, gerçekçilikten çok uzak hizmetlerden sıkılmış, sadece firmasının kararlılığı, daha fazla kitleye ulaşması için çabalayan, prestijini yükseltmeyi düşünen küçük orta ve büyük işletmeleri bilişim masraflarını düşürüp aynı zamanda iyi bir bilişim hizmeti alabileceği sorunsuz gerçek Kurumsal Hosting VPS hizmetidir.

blank

blank

SSD Disk Hepsi Senin

İnode gibi yüklediğiniz resim, yazı, dosya gibi satın aldığınız 500 gb alanın 10 gb bile aslında dolmadan adet sınırlarına takılmadan atanan ssd disk boyutunu istediğiniz gibi kullanabilirsiniz web sitenizin verilerinin yanı sıra firmanızın dosyalarını ve epostalarınızı saklamak, paylaşmak için dosya deposu olarak kullanabilirsiniz. Sahip olduklarınızı kullanırsınız kurumsal performanslı ssd diskler kullanırsınız.

Atanmış CPU 5x = 16,650 GHz

Yüzlerce internet sitesi ile işlemcinizi paylaşmayın, trafiğin yoğun olduğu saatlerde yavaşlayan internet sitelerini unutun.30 – 90 saniye işlemciyi meşgul ettiniz diye internet siteniz kapanmasın veya işlemci sınırınız düşürülmesin. Firmanıza Atanmış CPU ile milyonlarca kişiye yüksek hızlarda ulaşın. 5x 16,650 Ghz işlemciye kadar paketlerimizden daha fazlası için 24x Cpu ya kadar firmanıza özel atanabilir.

blank

blank

%100 İnbox

Gönderdiğiniz epostalar asla spam olarak algılanmaz. Her zaman inbox a girer.

Saatlik Gönderme Sınırı Yok

Bir saatte bukadar eposta atabilirsiniz gibi sınırlar yüzünden iletişiminiz durdurulmaz aksamaz.

Milyonlarca Eposta Gönder

İsterseniz 1 milyon Eposta atarsınız sorunsuz bir şekilde müşterilerinize ulaşır!

Dünya Genelinde Prestij

Dünyanın tüm ülkelerine sorunsuz prestijli eposta gönderirsiniz tüm sunucular tarafından prestijli kabul edilir.

Kurumsal Anti Spam

İleri seviyede dilerseniz iki aşamalı tüm trafiği izleyebileceğiniz ve kolayca kontrol edebiliceğiniz Kurumsal AntiSpam.

Giden Posta Koruması

Giden posta koruması sayesinde ip adresiniz asla black listlere girmez ayrıca eposta gönderdiğiniz müşterilede istemeden de zarar veremezsin.

Multi İp Multi Lokasyon

Dünyanın 4 kıtasında yüzlerce ip adresi ile kesintisiz, sorunsuz, hızlı ve prestij puanı alabileceğiniz bir altyapı.

Malware Pishing ve Virüs

En iyi hizmetlerin ortalama 3 milyon olan database leri, 7 milyon database i olan ve sürekli güncellecen en iyi virüs korumasına sahip olun.

Eposta Sunucusu

Firmanıza tüm bileşenleri içerisinde olan bilişim giderlerini yarıya indirebileceğiniz özel olarak hazırlanmış gerçek kurumsal hizmet sunucusudur.

Bilişim Uzmanı

Firmanızın sorunlarını 0 a indirmeye çalışan sanki firmanızın bünyesinde çalışan bir personel gibi çalışır.

Kurumsal VPS Hosting Nedir
Kurumsal VPS Hosting kısaltarak anlatmaya çalışırsak, standart veya kurumsal diye satılan paketlerde örneğin 2 cpu, 50 gb alan diye bir hizmet aldınız burada 2 cpu yu 90 saniyeden fazla mesgul edemeyeceginiz gibi durumun 3 4 kez tekrarı yaşandıgında hizmetinizin durulması veya ilemci sınırınızın düşürülmesi gibi ayrıca sunucu yoğunsa size düşen işlemci miktarının da o anlık nekdar size düşüyorsa okadarını kullanacağınız gibi bir nevi bilmediğiniz sınırlamalar yaşarsınız. Disk boyutunuzdada 50 gb diye aldığınız alanın 100 bin dosya yani sunucunuzdaki her bir dosyayı resmi uzantıyı epostayı heplayarak 100 bin e ulastıgında siz aslında 5 gb gibi bir alan kullansanızda hesabınıza fazlasını yükleyemezsiniz gibi ve daha birçok sınırsız gibi gözüken özelliğin başka sınırlar ile sınırlanmasını yaşamak istemeyen. Donanımlar, yazılımların kurulumu ayarlanması ve takibi, lisanslar gibi tam sunucu yönetimi maliyeti ile uğrasmak istemeyen ama neredeyse tam bir fiziksel sunucu sahibiymiş gibi özelliklerini kullanabileceği bir altyapıya sahip olmak isteyen. Eposta sorunlarından bıkmış ve yüksek oranda eposta trafiği olan. Gerçekten samimi destek almak iteyen Profesyonel Kurumsal Hosting hizmeti almak isteyenler için benzeri olmayan bir hizmetler bütünüdür. Kurumsal hosting hizmetimizden satın aldığınızda yüksek trafikli web sitenize daha fazla ziyaretçi alabilirsiniz. Office 365 , Gsuit gibi eposta hizmetlerinden daha prestijli ve daha ucuz kurumsal eposta altyapısına sahip olursunuz. Kaynaklarınızı özgürce kullanabilirsiniz. Fiziksel bir sunucu kiralayıp yönetim, lisans ve kurulum maliyetleri ile uğraşmazsınız.
DataCenter
Türkiye'nin En Büyük Kapasiteli Operator Bağımsız Veri Merkezi. ComNet İstanbul veri merkezi. Türkiyenin en iyi veri merkezidir.
Hangi Panel
Dünyanın en iyi hosting paneli olan Cpanel kullanırsınız. ayrıca sahip olduklarınız şunlardır. Whmcs Müşteri paneli - Cpanel - Cloudlinux - LiteSpeed - Litespeed ve wordpress de en yüksek performansı alabileceğiniz wp cache eklentisi
Sınırlarım Ne
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.veniam, quisu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui fficia deserunt mollit anim
Toplu Posta Gönderebilirmiyim
Toplu eposta gönderebilirsiniz fakat bu epostalar marketing hizmetleri gibi (aslında spam epostalardır marketing hizmetleri) abonelerinize kampanyalar, rahatsız edici mesajlar şeklinde olamaz. Şöyle örnek verebiliriz, 10 bin firmaya hizmet veren bir catering firmasısınız bu ayın menüsünü 10 bin kişiye tek seferde gönderebilirsiniz hepsi inboxa gider asla black listlere girmezsiniz. Office 365 ve G suit ile bunları yapamazsınız !!!
Saatlik Eposta Gönderme Sınırım Varmı
Saatlik Eposta gönderim sınırınız yoktur aylık gönderim adetiniz nekadarsa isteseniz bir seferde 100 bin e posta gönderebilirsiniz. Mail marketing hizmeti değiliz, firmanızın itibarının o tarz firmları kullanarak düşeceğinizi düşünüyorsanız merak etmeyin. 2006 yılından beri Dünya genelinde hizmet veren bir alyapıya sahibiz attığınız her eposta +4 - 5 güvenli kullanıcı puanı alır. Office 365 veya G suit iste 0 puan alıyorlar !!!
Bu Email Marketing mi
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.veniam, quisu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui fficia deserunt mollit anim
Eposta Prestiji nedir
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.veniam, quisu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui fficia deserunt mollit anim
Hostingimi dosya deposu olarak kullanabilirmiyim
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.veniam, quisu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui fficia deserunt mollit anim
Atanmış CPU Nedir
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.veniam, quisu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui fficia deserunt mollit anim
Bu Paketler Kimlere Uygun
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.veniam, quisu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui fficia deserunt mollit anim
Kurumsal AntiSpam Özellikleri
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.veniam, quisu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui fficia deserunt mollit anim
Web Sitem Yedekleniyormu
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.veniam, quisu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui fficia deserunt mollit anim
Destek Talepleri İçin Ücret Talep Ediliyormu
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.veniam, quisu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui fficia deserunt mollit anim
Yedek den geri dönme işlemi ücretlimi
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.veniam, quisu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui fficia deserunt mollit anim
Web Sitemi Taşırmısınız
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.veniam, quisu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui fficia deserunt mollit anim
Ceptelefonuma Epostaları Kuramıyorum
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.veniam, quisu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui fficia deserunt mollit anim
Ddos Botnet Koruması Varmı
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.veniam, quisu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui fficia deserunt mollit anim
Görülmemiş Destek Nedir
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.veniam, quisu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui fficia deserunt mollit anim
Eposta Gönderim Adetimi Nasıl Öğrenirim
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.veniam, quisu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui fficia deserunt mollit anim
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle sohbet edin